


Vintage Woven Scatter Rag Rug
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$65.00
- Unit price
- /per



Vintage Woven Runner Rag Rug
- Regular price
- $190.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$190.00
- Unit price
- /per



Botanical Eco-Printed Napkins - Set of 4 (III)
- Regular price
- $88.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$88.00
- Unit price
- /per



Botanical Eco-Printed Napkins - Set of 4 (II)
- Regular price
- $88.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$88.00
- Unit price
- /per



Botanical Eco-Printed Napkins - Set of 4 (I)
- Regular price
- $88.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$88.00
- Unit price
- /per



Botanical Eco-Printed Napkins - Set of 4 (IV)
- Regular price
- $88.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$88.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Large (Tan)
- Regular price
- $42.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$42.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Large (Cobalt)
- Regular price
- $42.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$42.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Medium (Blue)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$35.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Medium (Tan)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$35.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Medium (Cobalt)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$35.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Small (Cobalt)
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Small (Blue)
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Small (Green)
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Small (Moss)
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per



Pet Bowl, Small (Tan)
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per



Snack Plate, Tan
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$30.00
- Unit price
- /per



Snack Plate, Blue
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$30.00
- Unit price
- /per



Snack Plate, Light Blue
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$30.00
- Unit price
- /per

Small Snack Plate, Green Hearts
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$18.00
- Unit price
- /per



Small Snack Plate, Green
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$18.00
- Unit price
- /per



Small Snack Plate, Sky Blue
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$18.00
- Unit price
- /per



Small Snack Plate, Blue
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$18.00
- Unit price
- /per



Antique Painted Mail or Vanity Tray
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$65.00
- Unit price
- /per



Antique Painted Tray with Scalloped Edge
- Regular price
- $85.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$85.00
- Unit price
- /per



Oval Cement Soap Dish
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$14.00
- Unit price
- /per



Plate — The Palatine Collection — Mugwort
- Regular price
- $55.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$55.00
- Unit price
- /per



Plate — The Palatine Collection — Smoke
- Regular price
- $55.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$55.00
- Unit price
- /per



Cup — The Palatine Collection — Mugwort
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$32.00
- Unit price
- /per



Cup — The Palatine Collection — Smoke
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$32.00
- Unit price
- /per



Coupe — The Palatine Collection — Mugwort
- Regular price
- $51.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$51.00
- Unit price
- /per



Coupe — The Palatine Collection — Smoke
- Regular price
- $51.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$51.00
- Unit price
- /per



Bowl — The Palatine Collection — Mugwort
- Regular price
- $43.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$43.00
- Unit price
- /per



Bowl — The Palatine Collection — Smoke
- Regular price
- $43.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$43.00
- Unit price
- /per



Cup — The Palatine Collection — Buttermilk
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$32.00
- Unit price
- /per



Bowl — The Palatine Collection — Buttermilk
- Regular price
- $43.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$43.00
- Unit price
- /per