


Hudson Valley Working Balm (Lavender)
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$15.00
- Unit price
- /per



Rosemary Soap
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$15.00
- Unit price
- /per



Pure Traditional Grass-Fed Tallow Soap
- Regular price
- from $6.00
- Regular price
-
- Sale price
-
from $6.00
- Unit price
- /per



Sold out
Rustic Linen Tea Towel - Black
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per



Rustic Linen Tea Towel - Blue
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per



Hudson Valley Working Balm (Unscented)
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$14.00
- Unit price
- /per



Sage Soap
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$15.00
- Unit price
- /per



Basil Soap
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$15.00
- Unit price
- /per



Oval Cement Soap Dish
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$14.00
- Unit price
- /per



Linen Loop Towel - Black Stripe
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per



Riven Rock Towel Holder
- Regular price
- $195.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$195.00
- Unit price
- /per



Everything Bowl, Green
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$30.00
- Unit price
- /per



Hand-dyed Silk Pillowcase (Confetti)
- Regular price
- $78.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$78.00
- Unit price
- /per



Everything Bowl, White
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$30.00
- Unit price
- /per



Holiday Kitchen Garden Care Set
- Regular price
- $55.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$55.00
- Unit price
- /per



Balsam Heart Sachet Ornament
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$20.00
- Unit price
- /per

Kitchen Garden Soap Set
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$45.00
- Unit price
- /per



Wool and Velvet Naturally Dyed Pillow - Rectangle III
- Regular price
- $198.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$198.00
- Unit price
- /per



Sold out
Wool and Velvet Naturally Dyed Pillow - Rectangle II
- Regular price
- $198.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$198.00
- Unit price
- /per



Wool and Velvet Naturally Dyed Pillow - Rectangle I
- Regular price
- $198.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$198.00
- Unit price
- /per



Wool and Velvet Naturally Dyed Pillow – Square
- Regular price
- $125.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$125.00
- Unit price
- /per



Hand-dyed Silk Pillowcase (Walnut)
- Regular price
- $78.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$78.00
- Unit price
- /per



Hand-dyed Silk Pillowcase (Dusty Rose)
- Regular price
- $78.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$78.00
- Unit price
- /per



Eco-Printed Wool Eye Pillow III
- Regular price
- $38.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$38.00
- Unit price
- /per



Eco-Printed Wool Eye Pillow I
- Regular price
- $38.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$38.00
- Unit price
- /per



Eco-Printed Wool Eye Pillow II
- Regular price
- $38.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$38.00
- Unit price
- /per

Sold out
Eco-Printed Silk Eye Pillow II
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$45.00
- Unit price
- /per

Eco-Printed Silk Eye Pillow III
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$45.00
- Unit price
- /per

Eco-Printed Silk Eye Pillow I
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$45.00
- Unit price
- /per



Vintage Moroccan Wool Rug
- Regular price
- $750.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$750.00
- Unit price
- /per

Recycled Rag Rug - Patterned
- Regular price
- $300.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$300.00
- Unit price
- /per

Sold out
Recycled Rag Scatter Rug - Maroon
- Regular price
- $225.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$225.00
- Unit price
- /per



Hand-Blown Glass Cups (Green)
- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$40.00
- Unit price
- /per



Hand-Blown Glass Cups (Amber)
- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$40.00
- Unit price
- /per



Asparagus Pulls — Drawer
- Regular price
- $125.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$125.00
- Unit price
- /per

Asparagus Pulls — Cabinet Door
- Regular price
- $125.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$125.00
- Unit price
- /per